Prymasa Tysiąclecia: BMW wjechało w bariery. Dwie osoby w szpitalu

Na Prymasa Tysiąclecia w kierunku ulicy Górczewskiej doszło do groźnego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego.

Samochodem marki BMW podróżowały dwie kobiety.

Samochód wjechał w bariery.

Konieczna była pomoc policji i pogotowia ratunkowego. Kobiety podróżujące autem trafiły do szpitala.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl