Puszczą wianki, zamkną Wisłostradę

W sobotę organizowane są Wianki, jedna z największych imprez plenerowych w stolicy. W związku z tym planowane są zmiany w organizacji ruchu. Na czas imprezy wyłączona będzie Wisłostrada (w obydwu kierunkach) pomiędzy ul. R. Sanguszki, a Mostem Śląsko-Dąbrowskim.

Fot. UM Warszawa

Fot. UM Warszawa

Od soboty, 20 czerwca, od godz. 18.00 do niedzieli, 21 czerwca do godz. 4.00 zamknięte będą obydwie jezdnie ul. Wybrzeże Gdańskie na odcinku od ul. R. Sanguszki do Mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Z. Krasińskiego, gen. W. Andersa, Marszałkowska, Al. Jerozolimskie. Zorganizowane zostaną specjalne miejsca parkingowe. Parkingi zlokalizowane będą na skrajnych dwóch pasach ruchu Wisłostrady (w obu kierunkach) na odcinku od ul. R. Sanguszki do ul. Z. Krasińskiego.

Inaczej będzie kursowała również komunikacja. Po zamknięciu ruchu na Wisłostradzie, od 20 czerwca od godz. 18.00 na trasy objazdowe zostaną skierowane autobusy linii 118 i 185. Po zakończeniu imprezy na ulice wyjadą dodatkowe tramwaje linii 1 (Most Gdański –Annopol i Most Gdański – Banacha), 28 (Most Gdański – Os. Górczewska), 23 (Pl. Bankowy – Nowe Bemowo) i 26 (Pl. Bankowy – Os. Górczewska). Dłużej i częściej będą kursowały tramwaje linii 3 (Gocławek – Annopol). Ponadto w nocy z 20 na 21 czerwca z Dworca Wileńskiego odjadą dodatkowe autobusy linii 509 (w kierunku Nowodworów i Gocławia) oraz 527 (w kierunku Osiedla Derby). Częściej będzie kursowało metro.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.