Radny chce nasłać służby na grochowskiego Ninje

Damian Paczkowski, radny Pragi Południe związany z Prawicą Rzeczpospolitej złożył formalne zażalenie na grochowskiego „ninje”. Jak napisał radny prosi o skierowanie służb porządkowych, by sprawdziły „czy ów delikwent jest poczytalny”.

Nie wiem czy Pan radny wie, że w prawodawstwie „delikwent” oznacza osobę prawnie skazaną za przestępstwo. Gdyby Pan radny chociaż chwilę mieszkał na Grochowie to wiedziałby, że „ninja” niebezpieczny nie jest, a zrównywanie go z przestępcą jest co najmniej nie na miejscu.

Na szczęście policja i straż miejska stwierdziły, że grochowski „ninja” nie stanowi zagrożenia, a interwencje podejmowane wcześniej wobec niego przeprowadzane były na prośbę mieszkańców, którzy zaskoczeni byli jego widokiem. Jednocześnie stwierdzono, że broń jest atrapą, a mężczyzna nie stanowi zagrożenia dla społeczeństwa. Mamy nadzieję, że Pan Ninja nie będzie już więcej nękany przez urzędników.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.