Radziwiłł o planach dla Mazowsza. Wszyscy mieszkańcy zaszczepieni do lata

W relacji z pierwszego dnia akcji szczepień w punktach polowych w ramach akcji „Zaszczep się w Majówkę” Konstanty Radziwiłł, Wojewoda Mazowiecki wyraził nadzieję, że ziszczą się plany, iż do lata mieszkańcy Mazowsza zostaną zaszczepieni.

„Bardzo się cieszę że ogromna liczba osób przyszła tutaj pierwszego maja na szczepienie do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego na plac Bankowy cieszę się że w ciągu najbliższych 3 dni uda się zaszczepić ogromną liczbę na pewno 2500, a być może trochę więcej osób ale cieszy się również z tego, że Ci wszyscy którzy to się pokazali, którzy stoją w tej kolejce wskazują innym, że szczepienie to jest jedyna droga wyjścia z epidemii, z jej ograniczeń.

Mówią własnymi nogami czekając tutaj na szczepienie, że szczepienie to jest coś skutecznego, bezpiecznego, że warto się zaszczepić i serdecznie wszystkich pozostałych którzy nie przyjdą w ciągu tych 3 dni zapraszam przypominam że na Mazowszu jest prawie 1000 punktów w których można się zaszczepić, w samej Warszawie prawie 300 takich punktów w najbliższym czasie otwieramy punkty szczepień powszechnych, które będą szczepić ogromną liczbę osób i myślę że warto skorzystać z tego. żeby rzeczywiście ziściły się nasze plany żeby do lata wszyscy mieszkańcy Mazowsza byli już zaszczepieni” – powiedział Wojewoda Mazowiecki, Konstanty Radziwiłł.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c