Restauracja Magdy Gessler będzie otwarta pomimo zakazu! „Umiera wszystko, co kochamy”

Restauracja Magdy Gessler Schronisko Smaków w Bukowinie Tatrzańskiej otwiera się pomimo obostrzeń. Lokal dołącza do akcji Góralskie Veto.

Fot. Pixabay

Pandemia koronawirusa i związane z nią ograniczenia stawiają niektórych przedsiębiorców w ciężkiej sytuacji. Coraz więcej z nich otwiera biznes pomimo obostrzeń. Do akcji Góralskie Veto, które właśnie na tym polega, dołączył ostatnio lokal sygnowany nazwiskiem słynnej restauratorki.

„Długo debatowaliśmy, ale postanowione… #OTWIERAMY! Nie możemy patrzeć, jak na naszych oczach umiera wszystko, co kochamy. Kolejne obostrzenia rujnują gospodarstwa zarówno mieszkańców Podhala, jak i całej Polski. Niedługo po prostu nie będzie czego ratować! Dołączamy do Veta i jako jedna z największych restauracji na Podhalu dajemy sygnał pozostałym do zrobienia tego samego!” – czytamy na stronie restauracji na Facebooku.

Sama Magda Gessler nie zabrała jeszcze głosu w tej sprawie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c