Powódź w zrewitalizowanym Parku Polińskiego. Renowacja kosztowała 8 mln zł

Nie tak dawno temu napisali do nas właściciele psów mieszkający niedaleko ul. Szaserów. Specjalnie dla ich czworonogów stworzono w Parku Polińskiego wybieg. Niestety, jak pokazują zdjęcia, murawa woła o pomstę do nieba. Nie jest to jednak jedyne miejsce w parku, które przechodzi obecnie powódź.

Fot. Marek Borkowski

Fot. Marek Borkowski

Park nie jest jeszcze otwarty. Jak poinformowały niedawno władze dzielnicy, nastąpi to pod koniec listopada. Widać jednak liczne niedoróbki, a murawa jest największą z nich. W Parku po prostu stoi woda i po niewielkim nawet deszczu nie jest nigdzie odprowadzana.

W sprawie parku wielokrotnie interweniowali mieszkańcy. Marek Borkowski, radny Pragi Południe po licznych sygnałach wysłał w sprawie parku interpelację. Renowacja kosztowała bowiem niemal 8 mln zł., a z najpoważniejszych zarzutów stawianych przez mieszkańców należy wymienić m.in. stojącą wodę, zbyt szerokie chodniki i zbyt szerokie nasadzanie nowych roślin.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.