Rozpędził się deskorolką na Bulwarach. Miał wypadek. Poprosił o pomoc straż miejską

Do posterunku straży miejskiej na bulwarach wiślanych przyszedł późnym wieczorem 3 sierpnia młody mężczyzna, który podczas jazdy deskorolką miał wypadek. Funkcjonariusze udzielili mu pomocy i wezwali karetkę. Mężczyzna trafił do szpitala.

Fot. Straż Miejska

Strażnicy miejscy od dawna przypominają, że zbyt szybka jazda może być przyczyną wypadków. Mimo to niektórzy nie zwracają uwagi na ostrzeżenia. Jednym z nich był młody człowiek, który tuż przed godziną 23 pojawił się w posterunku straży miejskiej w pobliżu mostu Poniatowskiego.

Mężczyzna poinformował, że chwilę wcześniej, jadąc z dużą prędkością na deskorolce, przewrócił się i dotkliwie potłukł, upadając na betonowy chodnik. Bolały go biodra i łokieć, drętwiały palce. Funkcjonariusze z Oddziału Specjalistycznego natychmiast zajęli się poszkodowanym. Zdezynfekowali i opatrzyli otarcia oraz rany. Unieruchomili także rękę, która mogła być złamana. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Ranny 28-latek został przewieziony do szpitala.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.