Rozpoznajesz go? Nie wiadomo kim jest. Przebywa w szpitalu w Warszawie

Policjanci ze Śródmieścia prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie n/n mężczyzny, który od dnia 18 marca tego roku przebywa w Warszawie w szpitalu przy ulicy Solec 93. Każdy, kto na publikowanych zdjęciach rozpoznaje tę osobę proszony jest o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie n/n mężczyzny, który od 18 marca tego roku przebywa w Warszawie w szpitalu przy ulicy Solec 93.

Dotychczasowe czynności wykonane w tej sprawie nie doprowadziły do ustalenia danych personalnych tej osoby. Policjanci proszą, więc o kontakt osobisty lub telefoniczny każdego, kto zna mężczyznę widocznego na publikowanych zdjęciach. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 4772 391 78, 4772 391 08, 4772 361 74 lub wysyłając maila na adres [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c