Rozpoznajesz swój rower? Odbierz go! Policjanci odzyskali skradzione rowery

Policjanci dotarli do rowerowej „dziupli” w gminie Mrozy, gdzie odnaleźli i zabezpieczyli 46 rowerów. Do tej pory policjanci przekazali już właścicielom 12 jednośladów. Policjanci poszukują właścicieli 34 rowerów, które cały czas czekają na rozpoznanie, a przy tym pracują nad ustaleniem osób, które mogą mieć związek z kradzieżami.

Policjanci z mińskiej komendy pracowali przy sprawach dotyczących kradzieży rowerów, które miały miejsce w ubiegłych latach w Mińsku Mazowieckim. Funkcjonariusze cały czas weryfikowali różne ustalenia oraz informacje, które pomogłyby im w rozwiązaniu spraw i ustaleniu osób mogących mieć z nimi związek.

Przy sprawach pracowali policjanci z różnych pionów, w tym również dzielnicowi z mińskiego rewiru. To właśnie oni ustalili, że kradzione rowery mogły być ukrywane na terenie prywatnej posesji w gminie Mrozy.

Korzystając, ze zdobytych przez dzielnicowych informacji, policjanci z wydziału do spraw wykroczeń, nieletnich i patologii zaplanowali realizację, podczas której mieli zweryfikować i sprawdzić, czy na ustalonej posesji faktycznie znajdują się rowery.

Funkcjonariusze dokładnie przeszukali posesję, sprawdzając kolejno, znajdujące się na jej terenie, wszystkie pomieszczenia gospodarcze. Policjanci odnaleźli i zabezpieczyli tam 46 rowerów. Wszystkie trafiły do policyjnego depozytu.

Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili do tej pory 12 właścicieli rowerów, którym wydali jednoślady.

Sprawą prowadzą teraz funkcjonariusze z dochodzeniówki, którzy sprawdzają, kto mógł mieć bezpośredni związek z kradzieżami rowerów.

Na rozpoznanie czekają jeszcze 34 rowery. Sprawę prowadzi asp. szt. Maciej Kowalczyk z wydziału dochodzeniowo-śledczego, z którym można kontaktować się w przypadku ewentualnego rozpoznania swojej własności. Można dzwonić bezpośrednio na numer telefonu 25 759 72 19.

Funkcjonariusze prezentują na zdjęciach rowery, które czekają jeszcze na rozpoznanie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c