Rusza drugi na Mazowszu punkt szczepień drive-thru!

Pierwszy w województwie punkt szczepień drive-thru znajduje się w Mińsku Mazowieckim. Jak się okazuje, dziś ma ruszyć także drugi punkt, zlokalizowany w Siedlcach. Na parkingu ma być szczepionych nawet 500 osób dziennie!

Fot. Pexels

Do tej pory na Mazowszu powstał jeden punkt szczepień drive-thru. Znajduje się on w Mińsku Mazowieckim. Punkt taki, według informacji umieszczonych na stronie resortu, musi być zlokalizowany w miejscu z odpowiednio dużą powierzchnią na parkingi, aby każdy swobodnie mógł wjechać i przemieszczać się po danym terenie. Każdy kierowca powinien także po zaszczepieniu się odczekać minimum 20 minut.

Teraz rusza kolejny taki punkt w województwie mazowieckim. Mobilny punkt szczepień powszechnych drive-thru będzie działać od dziś także w Siedlcach. Zlokalizowany jest na parkingu przy stadionie miejskim i docelowo ma przyjmować nawet 50o pacjentów dziennie. Szczepienia realizowane będą przez Przychodnię Centrum. To właśnie ona wyszła z inicjatywą otwarcia punktu.

Punkt szczepień drive-thru jest również gotowy w Radomiu. Tam, na parkingu przy ulicy Dębowej ma on przyjąć pierwszych chętnych już 12 maja. A to nie koniec. Już wkrótce powstaną kolejne lokalizacje mobilnych punktów szczepień w całej Polsce.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c