Ruszyła rekrutacja do drugiego szpitala tymczasowego w Warszawie! Placówka ma jednak funkcjonować tylko 1,5 miesiąca!

Tymczasowy szpital na Okęciu organizowany przez wojsko poszukuje pracowników medycznych do pracy w placówce.  Szpital ma ruszyć jeszcze w listopadzie, ale jak się okazuje, będzie działać jedynie półtora miesiąca. 

Fot. Shutterstock

Tymczasowy szpital na warszawskim Okęciu ma zostać otwarty 30 listopada. Jak się jednak okazuje, placówka organizowana przez Wojskowy Instytut Medyczny będzie czynna jedynie do połowy stycznia. Później jej obowiązki przejmie modułowy szpital, który w tej chwili jest budowany przy ulicy Szaserów. W tymczasowym szpitalu ma pojawić się 250 miejsc dla chorych na COVID-19.

Ruszyła rekrutacja do pracy w szpitalu. Podkreśla się w ogłoszeniu, że placówka szuka przede wszystkim odważnych osób, pozbawionych roszczeniowej postawy. Jak dodaje WIM, skala wyzwania z jaką trzeba się zmierzyć wymaga ogromnego poświęcenia i odwagi, a także doświadczenia, z którym niewiele osób jest w stanie się zmierzyć.

„Jeśli chcesz, jesteś gotów do pracy w wyjątkowym zespole medyków działających w niezwykłych czasach, dać cząstkę siebie – swojego profesjonalizmu, niezłomności i zaangażowania w opiece nad chorymi z COVID-19 – Twoje miejsce jest w zespole pracowników szpitala tymczasowego formowanego przez WIM.”

-zachęca Wojskowy Instytut Medyczny. Wszystkie szczegółowe informacje można znaleźć na stronie WIM. Tam też można się zgłaszać na poszczególne stanowiska pracy, wysyłając CV.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c