Ruszyło głosowanie budżetu obywatelskiego! Przedstawiamy projekt-fenomen!

Dziś o północy ruszyło głosowanie na wybrane projekty w budżecie obywatelskim. Na Pradze-Południe jest taki projekt, który stanowi część większego projektu realizowanego od lat, gdzie sąsiedzi od lat wspólnie z zaniedbanego skwerku uczynili świetne miejsce spotkań lokalnej społeczności. Pomóżmy im dalej realizować projekt. Zachęcamy do głosowania na projekty 107 i 132 🙂 LINK do projektu: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/16986?user&fbclid=IwAR2Y4GcNMWkOJ3a_E2Su1mqsxo7EFR1EJsFRt_UFXKV7oG6YBgrEkL8Hx6o  i drugi: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/17624?user=

Fot. Pixabay

Projekt przewiduje rozbudowę placu zabaw dla dzieci starszych, który powstanie w 2019 roku. Ponieważ najbliższa okolica nie oferuje zbyt wielu atrakcji dla starszaków, chcielibyśmy na skwerze, który wielkimi krokami staje się centrum spotkań i rekreacji sportowej tej części Grochowa, zadbać o dzieci i rozbudować plac zabaw o urządzenia, dzięki którym w kreatywny i ciekawy sposób będą mogły spędzać czas na skwerze. Projekt przewiduje montaż karuzeli pierścieniowej, trampoliny składającej się z 4 mat do skakania oraz huśtawki obrotowej z możliwością skakania. Wszystkie urządzenia zostaną zamontowane na powierzchni bezpiecznej poliuretanowej wylewanej. Lokalizacja nowych urządzeń zabawowych przewidziana byłaby w miejscu w którym aktualnie znajduje się siłownia plenerowa, by wraz z nowym placem zabaw stanowiły całość. Jednocześnie siłownia plenerowa, która na skwerze stanęła jako pierwsza, zostanie usytuowana w pasie boisk i stworzy w raz z nimi ciąg sportowy, a jednocześnie ustąpi miejsca przestrzeni dla dzieci. Powierzchnia pod urządzeniami siłowymi zostanie wykonana z krat wypełnionych żwirem by odprowadzać wodę opadową i stanowić równe i bezpieczne podłoże dla osób z niej korzystających.
Kurtyna wodna w upalne dni da ochłodę, zaś nowa kwitnąca zieleń doda magii.

Głos można oddać tu: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/voting/welcome


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.