Już niedługo rusza program „Zima w mieście”. Ratusz udostępnia listę koordynatorow

Trwają ostatnie przygotowania do rozpoczynającego się wraz z zimową przerwą programu „Zima w mieście”. W poszczególnych dzielnicach ogłaszane są szczegółowe oferty zajęć dla dzieci i młodzieży pozostających na ferie w stolicy. Do dyspozycji mieszkańców pozostają również koordynatorzy programu.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

To już 12 lat, kiedy m.st. Warszawa organizuje program „Zima w mieście” – akcję adresowaną do wszystkich warszawskich uczniów przebywających w stolicy podczas ferii zimowych.

Bogata i różnorodna oferta zajęć edukacyjnych, sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych sprawia, że w Warszawie uczniowie mogą bezpiecznie, aktywnie i ciekawie spędzić letni, wolny czas. Zajęcia odbywają się w szkołach, obiektach sportowych, centrach i ośrodkach kultury, klubach i innych placówkach. Dzieci i młodzież uczestniczą w programie bezpłatnie.

W szkołach już trwają zapisy na zajęcia, a do dyspozycji dzieci i ich rodziców pozostają koordynatorzy dzielnicowi Warszawskiego Programu „Lato/Zima w mieście 2016”. Tutaj można sprawdzić do kogo można odezwać się w poszczególnych dzielnicach.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.