Rząd zapowiada akcję „Zaszczep się w majówkę”! Będzie można otrzymać preparat bez wcześniejszej rejestracji!

Rząd zapowiedział specjalną akcję szczepień na czas majówki. Każdy, kto ma wystawione e-skierowanie, będzie mógł się zaszczepić  w mobilnych punktach szczepień powszechnych bez wcześniejszej rejestracji. 

Fot. Shutterstock

Podczas konferencji prasowej premiera Mateusza Morawieckiego i ministra Michała Dworczyka przekazano informacje na temat najnowszej akcji zorganizowanej przez rząd „Zaszczep się w majówkę”. Na czym ona polega? Od 1 do 3 maja każdy, kto ma wystawione e-skierowanie, będzie mógł się zaszczepić bez wcześniejszej rejestracji.

Jak wyjaśnił premier, akcja będzie zorganizowana w mobilnych punktach szczepień,  w namiotach. Tam będzie można uzyskać wszelkie informację na temat szczepień, ale również otrzymać szczepionkę. Co istotne, wszystkim chętnym zostanie podany jednodawkowy preparat koncernu Johnson&Johnson.

Punkty mają być zlokalizowane w każdym województwie. Jeśli chodzi o Mazowsze, akcja będzie odbywać się przed Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim w Warszawie, czyli na placu Bankowym 3/5.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c