Rzucił kamieniem w samochód siostry. Teraz grozi mu 5 lat więzienia

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 41-latek zatrzymany przez jaktorowskich dzielnicowych. Mężczyzna przyznał się do tego, że uderzył kamieniem w auto swojej siostry. Teraz za ten czyn grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Warszawa w Pigułce

Kilka dni temu do policjantów z jaktorowskiego komisariatu wpłynęło zawiadomienie od mieszkanki gminy o celowym uszkodzeniu jej samochodu. Funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia doszło na drodze podczas przejazdu auto zostało uderzone kamieniem. Jako sprawcę zniszczenia karoserii kobieta wskazała swojego brata.

Odnalezieniem mężczyzny, który nie przebywa w stałym miejscu zamieszkania zajęli się dzielnicowi. Policjanci ustalili, gdzie może aktualnie być 41-latek i pojechali go zatrzymać.

Zgromadzone materiały pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie zarzutu uszkodzenia mienia. Straty poniesione przez właścielkę samochodu zostały określone na ponad 3 tysiące złotych. 41-latek przyznał się do dokonania przestepstwa, za które odpowie teraz przed sądem. Za ten czyn kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c