Rzucił szpadlem w okno. Może spędzić długie lata w więzieniu

Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę, który szpadlem rzucił w okno. Powodem takiego zachowania było zwrócenie uwagi za zbyt głośne zachowanie. 46-latek już usłyszał zarzuty za uszkodzenie mienia o wartości ponad 1000 złotych. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Tuż po północy lokatorzy z mieszkania przy ulicy Sokratesa zwrócili uwagę dwóm mężczyznom siedzącym przed blokiem, aby ciszej się zachowywali. Ci po zwróceniu im uwagi, zaczęli rzucać w okno kamieniami. W końcu jeden z nich rzucając szpadlem, uszkodził szybę. Na miejsce została wezwana policji i straż miejska.

Sprawą zajęli się policjanci z Bielan. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany. 46-latek usłyszał zarzuty za uszkodzenie mienia o wartości ponad 1000 zł, bo na taką kwotę straty wyceniała pokrzywdzona. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.