Są już na Kremlu. Trwa przemówienie Putina

Na Kremlu są już przedstawiciele okupowanych terytoriów, którzy podpiszą dokument o przyłączeniu do Rosji. Dokument, który w oczach wolnego świata nie ma żadnego znaczenia.

Trwa przemówienie Władimira Putina, który mówi, że „mieszkańcy dokonali jednoznacznego wyboru” i dodał, że ma nadzieję, że zgromadzenie federalne poprze aneksje. Stwierdził też, że po wejściu nowych regionów do Rosji, ich prawo do samostanowienia „jest zapisane w Karcie Narodów Zjednoczonych”.

Kremlowski freak show (ang. pokaz dziwadeł – dop. red.) Zapowiadana „ceremonia wejścia” nie ma żadnego sensu prawnego – napisał na Twitterze Mychajło Podolak, doradca prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. – Nieistniejące podmioty nie mogą wejść do kraju, który się rozpada. Nie trać czasu na wirtualną ru-agendę. Prawdziwe życie będzie ciekawsze: kontrofensywa, wyzwolenie, trybunał – dodał.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.