Samochód-pułapka pod komisariatem. Wiadomo kim jest zamachowiec!

Komenda Stołeczna Policji ujawniła rano, że w weekend mężczyzna podjechał pod komendę samochodem wyładowanym butlami z gazem. Samochód miał eksplodować raniąc jak najwięcej funkcjonariuszy.

Mężczyzna stanął samochodem pod komendą i zaczął trąbić, by zwabić policjantów.

„Na całe szczęście nie doszło do eksplozji. Mężczyzna został obezwładniony. Trafił do policyjnego aresztu. Materiały zabezpieczone do sprawy wskazują jednoznacznie na planowanie zabójstwa policjantów. Zdecydowane kroki podjęła prokuratura. Wnioskowano o areszt dla mężczyzny. Sąd przychylił się do tego wniosku, stosując taki środek zapobiegawczy na okres trzech miesięcy” – opisuje policja.

Portal wPolityce dowiedział się, że mężczyzna był wielokrotnie notowany za rozboje. Dziennikarze dodają też, że podejrzany od lat zapowiadał zemstę na funkcjonariuszach. TVP Info napisał z kolei, że prawdopodobnym motywem miała być nienawiść do policjantów. Póki co 23-latek nie przyznaje się do winy i złożył wyjaśnienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c