SANEPID zamyka szkołę. Radny rozważa złożenie zawiadomienia do prokuratury!

W odpowiedzi na naszej artykuły dotyczące niepokojącej sytuacji na ulicy Boremlowskiej w Warszawie, radny Marek Borkowski wysłał nam oświadczenie, w którym pisze, iż rozważa zawiadomienie prokuratury o działaniach na terenie placówki.

Fot. Pixabay

„Pierwsze informacje od zaniepokojonych rodziców otrzymałem już w piątek 29 listopada, że dzień wcześniej zakończył się trwający dwa tygodnie remont klatki schodowej (o to kto robi remonty w szkole w trakcie roku szkolnego osobno zapytam Burmistrza). Rodzice zawiadomili mnie, że zajęcia w szkole zostały odwołane a do malowania użyto preparatu Epoils P, który po użyciu wymaga 14 dni wietrzenia. Mam nadzieję, że mimo wszystko żadnemu z uczniów nie stało się nic złego, a winni tych zaniedbań zostaną przykładnie ukarani. Po konsultacji z rodzicami i prawnikami poważnie rozważę również zawiadomienie w tej sprawie prokuratury o narażeniu zdrowia dzieci.” – pisze Marek Borkowski.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.