Sekcja zwłok. Patrycja zginęła pod kołami. 4 zarzuty dla 2 osób

W nocy we wtorek przy ul. Wiązowskiej na skrzyżowaniu z ulicą Ptasią w Otwocku kierowca przejechał po młodej kobiecie. W wyniku zdarzenia poszkodowana zmarła w szpitalu. Rozmawialiśmy w tej sprawie z prokuraturą

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

„W sprawie śmiertelnego potrącenia kobiety w poniedziałek, 3 sierpnia, funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby: mężczyznę i kobietę” – powiedziała asp. sztab. Anna Wasilewicz z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku w rozmowie z Tygodnikiem Linia Otwocka.

Jednym z zatrzymanych jest Tomasz S. – partner kobiety, który na łamach tygodnika opowiadał, jak na jego oczach nieznany sprawca potrącił kobietę, a następnie uciekł nie udzieliwszy pomocy. Partner Patrycji używał wobec sprawcy określeń pirat i tchórz.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Ze względu na dobro postępowania, prokuratura nie udziela wielu informacji w tej sprawie.

Jak informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa – Praga w Warszawie prokurator Marcin Saduś w rozmowie z Warszawą w Pigułce 2 osoby usłyszały łącznie 4 zarzuty Wobec kobiety zastosowano dozór policyjny, wobec mężczyzny prokuratura złożyła
wniosek o areszt na okres 3 miesięcy. Sad uwzględnił wniosek i wobec mężczyzny zastosowano 3 miesięczny areszt.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c