Seryjni włamywacze wpadli przez… kosiarki

Było po godzinie 4.00 nad ranem, gdy oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku, otrzymał informację o dwójce mężczyzn przebiegających przez jedną z ulic w Otwocku. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wraz ze sobą mieli trzy duże opakowania, które zdecydowanie utrudniały im bieg.

Fot. KSP

Fot. KSP

Funkcjonariusze z wydziału prewencji natychmiast po otrzymaniu tej informacji udali się we wskazane miejsce. Na widok policyjnego radiowozu mężczyźni porzucili rzeczy i próbowali uciekać. Po chwili zostali oni jednak zatrzymani w jednym z pobliskich bloków, gdzie próbowali schować się na klatce schodowej.

W odzyskanych opakowaniach znajdowały się 3 kosiarki, które jak wynika z policyjnych ustaleń, zostały skradzione tej nocy z jednego z otwockich sklepów ogrodniczych.

O kradzieży i odzyskanym sprzęcie właściciel sklepu dowiedział się tuż przed jego otwarciem od policjantów. Łączna wartość skradzionych kosiarek wynosi ponad 1 400 złotych. Z zebranych już informacji wynika, że zatrzymani mogą mieć na swoim koncie także inne kradzieże, jakie miały miejsce w ostatnim czasie na terenie miasta.

Źródło: KSP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.