Showmax kończy działalność w Polsce

„Szanowny Kliencie, z przykrością zawiadamiamy, że z dniem 31 stycznia 2019 roku działalność Showmax w Polsce zostanie zakończona. 17 grudnia 2018 roku prześlemy informacje na temat tego, jak można korzystać z Showmax do czasu zakończenia działalności” – taką wiadomość dostali klienci platformy.

Fot. Showmax

Mimo dobrych wyników Showmax kończy działalność w naszym kraju. Jak podają wirtualnemedia.pl wiąże się to z decyzją strategiczną i nie ma związku z finansami.

Portal dodaje, że Naspers przeniósł Showmax do spółki MultiChoiceGroup. Planuje sprzedać jej udziały, wprowadzając na giełdę w Johannesburgu.

Abonament dający dostęp do Showmax można było wykupić za 19,90 zł, a przedtem w pełni skorzystać z platformy za darmo przez 14 dni.

Jak informuje Showmax, od 17 grudnia 2018 roku, kolejne opłaty nie będą pobierane, a subskrypcja i dostęp do usługi wygasną najpóźniej 31 stycznia.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.