Sieć klubów fitness złożyła wniosek o upadłość. Przejmie ją Medicover!

W listopadzie firma Fitness World zamknęła swoje wszystkie filie w Polsce i złożyła wniosek o upadłość. Wszystko z powodu pandemii, przez którą między innymi branża fitness musiała zostać całkowicie zamknięta. Z pomocą przyszedł Medicover, który właśnie w nią zainwestował. 

Fot. Pixabay

Jesienią rząd postanowił wprowadzić zmiany dotyczące funkcjonowania części branż. Najbardziej poszkodowana została branża fitness, rozrywkowa, hotelarska czy gastronomiczna. Wiele firm musiało ogłosić swoją upadłość. Jedną z nich była spółka Fitness World, która zrobiła to zaledwie tydzień po otwarciu.

Fitness World otworzyło aż 19 placówek w całej Polsce, aby zapewnić Polakom ruch i dobre samopoczucie. Z ich oferty można było skorzystać między innymi we Wrocławiu, w Częstochowie czy w Katowicach.

Jak się jednak okazuje, Fitness World ma szansę przetrwać. Właśnie zainwestowała w nią firma Medicover, która jest jedną a największych w Polsce sieci medycznych. Jest również właścicielem OK System, który daje możliwość swoim pracownikom korzystania właśnie z klubów fitness. Medicover ma przejąć wszystkie placówki.

„Naturalnym rozwinięciem pakietu medycznego idącego w parze z szerokim dostępem do oferty placówek sportowych jest własna sieć takich placówek. Wspólnym mianownikiem pozostaje dbałość o zdrowy tryb życia”

-tłumaczy Medicover.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c