Silny wiatr odrywa elewację od budynku. „Mogło skończyć się bardzo tragicznie” [WIDEO]

W poniedziałek wiał silny wiatr, który łamał gałęzie i powodował przeróżne szkody w infrastrukturze miasta. Nikt chyba jednak nie przypuszczał, że spowoduje on… oderwanie elewacji.

Dzisiaj byliśmy świadkami sytuacji, która mogła skończyć się bardzo tragicznie. Dostaliśmy telefon, że na jednym z osiedli w Warszawie jest problem z elewacją. Niezwłocznie dojechaliśmy na miejsce i byliśmy w szoku. Zobaczcie co może się wydarzyć z elewacją przy silnych podmuchach wiatru.

Posted by Grupa Alpiniści on 22 luty 2016

Wydarzenie miało miejsce na ulicy Koncertowej 7 na warszawskim Ursynowie. Grupa Alpiniści dostała zgłoszenie od jednego z mieszkańców i nagrała film na którym widać, jak ogromny fragment elewacji odrywa się od budynku i spada na ulicę.

„Dzisiaj byliśmy świadkami sytuacji, która mogła skończyć się bardzo tragicznie. Dostaliśmy telefon, że na jednym z osiedli w Warszawie jest problem z elewacją. Niezwłocznie dojechaliśmy na miejsce i byliśmy w szoku. Zobaczcie co może się wydarzyć z elewacją przy silnych podmuchach wiatru.” – piszą autorzy filmu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c