Sklep Xiaomi został zamknięty! Tłum skanduje: „zamknij mordę”. Wezwano policję [WIDEO]

Jak informuje Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z Warszawą w Pigułce w Galerii Mokotów interweniowała ochrona. Poinformowano zgromadzonych, ze sklep będzie zamknięty. „Obyło się bez łamania prawa. Zostaliśmy wezwani, żeby zaprowadzić tam porządek.” – wyjaśnia policjantka.


„Sklep został zamknięty ze względu na duży tłum na korytarzu, który nie był uporządkowany z powodu niskiego poziomu organizacji wydarzenia. Już przed otwarciem była Policja. Pozdrawiam” – relacjonuje zajście Pan Damian.

Klienci nie kryją rozczarowania. Część z nich stała pod galerią już zeszłej nocy. Tworzone były nawet specjalne listy oczekujących.

W sklepie ogłoszono ogromne przeceny. Produktów łącznie miało być ponad 1000, jednak produktów flagowych 10 na każdy rodzaj. Przewidziano więc 10 smartfonów MI Note 10, 10 hulajnóg i 10 robotów sprzątających. Jednak nawet inne urządzenia których zapewniono kilkaset miały być przecenione przynajmniej o 50 procent.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.