Skradł z biurowca ekspresy do kawy i ukrył je w stodole

Policjanci z Woli zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież. Z ustaleń wynika, że mężczyzna miał wykorzystać chwilę, kiedy wykonywał w biurowcu prace remontowe. To wtedy ukradł z niego ekspresy i młynki do kawy. Część rzeczy została przez policjantów odzyskana. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Do komendy na Woli wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży ekspresów i młynków do kawy. Wartość strat została oszacowana na łączną kwotę ponad 38 tysięcy złotych. Z ustaleń wynika, że sprzęt został skradziony w biurowcu w chwili, kiedy były wykonywane prace remontowo-budowlane. Okazało się również, że niektóre ze skradzionych ekspresów zostały wystawione do sprzedaży na portalu internetowym.

Operacyjni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu wytypowali podejrzewaną osobę. 27-latek został zatrzymany, funkcjonariusze odzyskali część skradzionego sprzętu. Zatrzymany ukrył ekspresy  w stodole, licząc, że w tym miejscu nikt ich nie znajdzie. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c