Śmiertelnie potrącił trzy kobiety w Wigilię. Nowe fakty w sprawie tragicznego wypadku

W Wigilię miał miejsce tragiczny wypadek niedaleko Warszawy. Trzy kobiety zostały potrącone na przejściu dla pieszych. Jak dowiedział się portal TVP Info kierowca jechał z zawrotną prędkością.

Zdjęcie poglądowe. Fot. policja.pl

Dokładne oszacowanie prędkości może zająć biegłemu nawet kilka miesięcy.

Jak jednak dowiedział się portal TVP Info, droga hamowania citroena wynosiła ponad 90 metrów. Wynika z tego, że kierowca mógł jechać z prędkością od 120 do nawet 150 km/h.

Do wypadku doszło w nocy z 24 na 25 grudnia. Trzy kobiety w wieku 16, 43 i 70 lat zostały potrącone na przejściu dla pieszych w Kobyłce. Pomimo natychmiastowej reakcji służb ratunkowych, niestety zmarły na miejscu. Poszkodowane nie były ze sobą spokrewnione.

22-letni kierowca nie przyznaje się do winy. Z uwagi na wagę ciążących na nim zarzutów, zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Grzegorzowi W. grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.