Śmiertelny wypadek na Trasie Toruńskiej. Policja poszukuje świadków

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego z północnopraskiej komendy prowadzą czynności dotyczące wypadku śmiertelnego, do którego doszło 18 sierpnia 2020 r. na Trasie Toruńskiej.

Fot. Czytelnik Karol

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI poszukują świadków wypadku śmiertelnego, do którego doszło w dniu 18 sierpnia 2020 r., na Trasie Toruńskiej. Kierujący samochodem osobowym m-ki toyota wjechał w tył naczepy samochodu cięzarowego m-ki scania, natomiast w tył samochodu m-ki toyota wjechał samochód ciężarowy m-ki mercedes.

Wszyscy świadkowie, którzy widzieli to zdarzenie i mogą przyczynić się do ustalenia okoliczności proszeni są o kontakt z Dyżurnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI w siedzibie jednostki przy ul. Jagiellońskiej 51, bądź pod numerem tel. 47 723 75 56 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. 47 723 75 12, powołując się na numer sprawy D-II-4570/20.

Autor: mł. asp. Irmina Sulich


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c