Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Policja szuka świadków

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło we wtorek tuż przed godziną 6.00 na ulicy Lipowej w Płochocinie. W zdarzeniu udział wzięły trzy pojazdy. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł jeden z kierowców. Jego pasażerka oraz drugi kierowca zostali ranni.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

We wtorek, tuż przed godziną 6.00 rano na ulicy Lipowej w Płochocinie, jest to droga wojewódzka numer 701, miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy.

W zdarzeniu udział wzięły trzy pojazdy. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł kierowca osobowego volkswagena. Jego pasażerka i kierowca busa zostali ranni. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala.

Na miejscu zdarzenia trwały czynności procesowe. Oprócz służb ratunkowych na miejscu obecny był prokurator oraz biegły w zakresie wypadków w ruchu drogowym. Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności i samego przebiegu wypadku.

Świadkowie tego wypadku oraz osoby mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia, proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach tel. (22) 752 80 00 (czynny całą dobę). Do dyspozycji pozostaje również adres poczty elektronicznej e-mail: [email protected]

Policja apeluje do wszystkich użytkowników dróg, zarówno do kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c