Śmiertelny wypadek w Centrum. Kobieta wpadła pod tramwaj

Na ul. Towarowej na wysokości ulicy Prostej doszło do śmiertelnego wypadku. Nie żyje kobieta, która wpadła pod tramwaj. Ruch tramwajowy jest wstrzymany.

Zdarzenie miało miejsce w rejonie Ronda Daszyńskiego. Tramwaj linii 1 śmiertelnie potrącił kobietę, która przechodziła w miejscu niedozwolonym.

Ciało poszkodowanej znajduje się pod tramwajem. Na miejscu są służby, które mają użyć podnośnika, aby wydobyć ciało kobiety.

WTP informuje, że z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie ronda Daszyńskiego występują utrudnienia w kursowaniu tramwajów linii 1, 22 i 24. Linie w obu kierunkach zostały skierowane na trasy objazdowe : al. Solidarności – al. Jana Pawla II – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – pl. Narutowicza –( linia 1 kierunek Banacha ), linie 22, 24 do pl. Zawiszy i powrót na swoje trasy. Uruchomiono autobusową linię Z kursującą na trasie : trasie: PL.NARUTOWICZA – Grójecka – pl.Zawiszy – Towarowa – OKOPOWA (zawrotka Okopowa – Leszno – Okopowa).


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c