Śnieg wrócił do Warszawy! Uwaga kierowcy!

W części dzielnic w Warszawie wrócił śnieg. Intensywnie pada między innymi na Ursynowie. Według synoptyków, taka pogoda może utrzymać się przez najbliższe kilka dni. Uwaga kierowcy, jest bardzo ślisko!

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Od rana na Mazowszu można było miejscami zauważyć delikatne opady śniegu i śniegu z deszczem. Teraz w wielu miejscach widoczne są już bardziej intensywne opady śniegu. Biało jest już między innymi na Ursynowie, gdzie od kilkudziesięciu minut wciąż nie przestaje prószyć.

Oznacza to, że zgodnie z zapowiedziami synoptyków, zima jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. Zimniejsza pogoda i opady mają utrzymać się jeszcze przez kilka dni. Szczególnie powinni zachować ostrożność kierowcy, na drogach jest bardzo ślisko.

Dobra informacja jest jednak taka, że już pod koniec marca pogoda ma się ocieplić. Według długoterminowej prognozy pogody, w kwietniu temperatury mogą wynieść nawet kilkanaście stopni powyżej zera. Będzie też słonecznie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c