Sprzedali telewizor z hotelu bo chcieli zapłacić za kolejną dobę

Policjanci z Woli zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o kradzież. Ich łupem był telewizor, który został skradziony z pokoju hotelowego. Policjanci odzyskali go w lombardzie. Oboje tłumaczyli, że chcieli przedłużyć kolejny dzień w hotelu, jednak nie mieli pieniędzy dlatego postanowili sprzedać telewizor. Podejrzani już usłyszeli zarzut karny.

Fot. Pixabay

Wolscy policjanci zostali powiadomieni o tym, że doszło do kradzieży. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że mężczyzna i jego partnerka wynajęli pokój w hotelu. Zamierzali przedłużyć kolejną dobę, grali na zwłokę przedłużając moment zapłaty. Powodem tego był brak gotówki. Pracownik hotelu przypuszczał, że coś jest nie tak. O sprawie zostali powiadomieni policjanci. Okazało się, że telewizor trafił do lombardu i został sprzedany za 100 złotych.

Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani i doprowadzeni do komendy. Policjanci odzyskali skradziony telewizor. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży działając wspólnie i w porozumieniu. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c