Strażacy z OSP Ursus zbierają na nowy lekki samochód ratownictwa technicznego

Napisali do nas strażacy z OSP z prośbą o pomoc: „Zbieramy na zakup lekkiego samochodu ratownictwa technicznego na potrzeby jednostki OSP Ursus. Nasza jednostka działa od wielu lat niosąc pomoc mieszkańcom Ursusa. Obecnie jest jednostką podejmującą działania na terenie całej Warszawy. Jednak jeden z pojazdów – Ford Transit jest mocno wyeksploatowany i wymaga ciągłych napraw i remontów.” 

Fot. OSP Ursus

Ponadto członkowie OSP jako wolontariusze włączają się w różne inicjatywy społeczne na rzecz lokalnej społeczności. Często goszczą w swojej strażnicy dzieci ze szkół i przedszkoli.

Do prowadzenia tej działalności potrzebny jest specjalistyczny a przede wszystkim sprawny sprzęt, którego finansowanie przekracza możliwości finansowe naszej jednostki OSP. 29 sierpnia br. Ochotnicza Straż Pożarna Ursus otrzymała od Fundacji ORLEN Dar Serca grant w wysokości 25 000 zł.Kwota ta znacząco powiększy budżet przeznaczony na zakup lekkiego samochodu ratownictwa technicznego jednak aby w pełni zrealizować nasz plan zakupu potrzebujemy wsparcia.

Dlatego też pragniemy zwrócić się z prośbą do mieszkańców Warszawy, naszych rodzin i przyjaciół oraz wszystkich ludzi dobrej woli, którzy zechcą wesprzeć działalność OSP i przekazać środki na zakup samochodu. Pojazd ten skutecznie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na terenie naszej dzielnicy jak i całej Warszawy.

Strażakom można pomóc: https://zrzutka.pl/vpmydw


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c