Strażnicy miejscy ujęli nożownika, który na Grochowie ranił mężczyznę

Strażnicy podejmujący interwencję wobec osoby nietrzeźwej na pętli tramwajowej przy Rondzie Wiatraczna zauważyli przy centrum handlowym dwóch bijących się mężczyzn. Jeden z nich został ugodzony nożem. Strażnicy ujęli sprawcę.

kajdanki

http://strazmiejska.waw.pl/

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę około godziny 17. W trakcie interwencji strażnicy zobaczyli bijących się mężczyzn. Po chwili jeden z nich, trzymając się za bok, odszedł w kierunku jezdni i zatrzymał przejeżdżającą karetkę. Strażnikom, którzy do niego podeszli mężczyzna powiedział, że został ugodzony nożem. Strażnicy rozpoczęli poszukiwania napastnika. Odnaleźli go na pobliskiej pętli autobusowej. Sprawca przyznał się do użycia noża wobec drugiego mężczyzny, wyjął nóż z tylnej kieszeni i odłożył go. Mężczyznę obezwładniono. Na miejsce wezwano patrol policji. W trakcie oczekiwania na policję strażnicy ustalili świadków zdarzenia. Ranny mężczyzna został odwieziony do szpitala. Sprawcę przekazano policji.

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.