Strażnik Miejski na służbie przyłapany pod wpływem alkoholu [WIDEO]

Strażnik miejski po alkoholu został zdemaskowany przez widza programu „Turbo Kamera”. Funkcjonariusz został zwolniony ze służby, Toczy się wobec niego również postępowanie Wydziału Kontroli Wewnętrznej. Temat umieszczamy dzięki uprzejmości TVN Turbo – dzięki!


„Do zdarzenia doszło tydzień temu w Warszawie przy ul. Al. Solidarności. Nasz widz zauważył samochód parkujący na zakazie i patrol Straży Miejskiej stojący obok. Gdy nasz widz zwrócił uwagę strażnikom na samochód parkujący na zakazie, poczuł od jednego z nich woń alkoholu. Natychmiast wezwał policję. Po przyjeździe patrolu okazało się, że jeden ze strażników ma 0.5 promila alkoholu w organizmie. To właśnie moment tuż po badaniu widać na filmiku.” – tłumaczą dziennikarze „Turbo Kamery”.

Jest też już stanowisko Straży Miejskiej w tej sprawie:

„W związku z zaistniałą sytuacją, komendant Straży Miejskiej m. st. Warszawy podjął decyzję o zwolnieniu funkcjonariusza z pracy. Równolegle, na polecenie komendanta, prowadzone są czynności sprawdzające przez Wydział Kontroli Wewnętrznej, w tym dotyczące okoliczności dopuszczenia funkcjonariusza do pracy. Jeżeli zostaną stwierdzone nieprawidłowości, również wobec osób, które dopuściły funkcjonariusza do pracy, zostaną wyciągnięte konsekwencje”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c