Surowe obostrzenia. Zamknięte siłownie, baseny i aquaparki

Dla wszystkich miłośników ruchu i wysiłku fizycznego mamy złe informacje. Siłownie i baseny będą ponownie zamknięte.

„Wydarzenia sportowe będą odbywać się bez udziału publiczności. Zawieszona zostaje działalność basenów, aquaparków i siłowni” – informuje Kancelaria Premiera podsumowując słowa szefa rządu z konferencji prasowej.

Na nowe obostrzenia zareagowała już branża fitness. Polska Federacja Fitness napisała, że „rząd zawiódł na całej linii” i że według oceny branży nie ma podstaw do zamykania obiektów.

„W przypadku braku wypracowania jakichkolwiek rozwiązań, musimy stanąć zjednoczeni w Warszawie oraz przedstawić wspólnie nasze postulaty dot. pozostawienia naszej branży otwartej. Zamknięcie oznacza dla większości z Nas definitywny koniec.

Nie ma na to zgody. Szczegóły będziemy przedstawiać na bieżąco. Uruchomiliśmy wsparcie ze strony wszystkich organizacji oraz kontaktów bezpośrednie w Sejmie w celu powstrzymania tej chorej decyzji !” – piszą przedstawiciele branży.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c