Świetna akcja! Fryzjerzy z Rozczochranego Harry’ego sprawili niespodziankę dzieciom z Domów Dziecka!

Fryzjerzy z Rozczochranego Harry’ego już po raz trzeci sprawiają niespodziankę Wychowankom warszawskich Domów Dziecka. Tym razem do zespołu dołączyli barberzy, którzy wsparli drużynę w akcji. Na koniec wszyscy dostali upominek.

Fot. Materiały prasowe

Chłopcami zajęli się barberzy z Omerta Barber Shop & Academy. Hubert, Amry i Sebastian stanęli na wysokości zadania. Do specjalistów ustawiła się długa kolejka chętnych chłopców. Każdy z niecierpliwością czekał na swoją kolej. Wyspecjalizowani barberzy w Polsce wciąż są nowością, a potrafią wyczarować na głowie prawdziwe cuda.

Fot. Materiały prasowe

Dziewczynkami zajęły się stylistki z Rozczochranego Harry’ego, który był inicjatorem całej akcji . Natalia, Gosia, Beata i Monika przystąpiły z werwą do pracy. Najpierw dziewczynki zostały pięknie ostrzyżone i uczesane, a następnie Martyna wyczarowała na ich paznokciach kolorowe wzorki.

Fot. Materiały prasowe

Podczas spotkania panowała przemiła atmosfera. Dzieci wyraźnie zainteresowane były pracą specjalistów. Padało wiele zabawnych pytań. „Dlaczego wszystkie Panie pracujące w Rozczochranym to blondynki?” oraz ”Czy tutaj strzyże się Harry Potter i czy od jego imienia powstała nazwa salonu”?

Fot. Materiały prasowe

To jednak nie był koniec atrakcji. Dla dzieci przygotowany był słodki poczęstunek, a na koniec spotkania nastąpiła miła niespodzianka, czyli wręczenie świątecznych upominków.

Fot. Materiały prasowe

„Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wsparcia naszej Akcji Mikołajkowej. To również dzięki Wam  mogliśmy wnieść więcej radości dla dzieci w tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy również Damianowi z firmy Masters Of Promotion za poświęcony czas i wykonanie sesji zdjęciowej. Po raz trzeci ale nie ostatni. Wkrótce widzimy się ponownie z cudownymi dziećmi!” – powiedziała Monika Sitko, właścicielka firmy.

Fot. Materiały prasowe

Rozczochrany Harry znajduje się przy ul. Sokołowskiej 11 lok. u2 niedaleko stacji metra Młynów. Był inicjatorem akcji już po raz trzeci. Dwie poprzednie odbiły się dużym echem. Odzew ze strony dzieci był tak duży, że salon musiał zorganizować aż dwa spotkania.

Fot. Materiały prasowe


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c