Syn popularnego aktora skazany. Po czterech latach po zdarzeniu sąd wydał wyrok

Cztery lata temu syn Daniela Olbrychskiego został oskarżony o napaść z nożem na montera naprawiającego sieć kanalizacyjną w Wilanowie. Teraz usłyszał wyrok. Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie poinformował o karze. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Sytuacja miała miejsce w  grudniu 2017 roku w Wilanowie. Wówczas syn popularnego aktora Daniela Olbrychskiego został oskarżony o napaść z nożem w ręku na montera firmy naprawiającej awarię sieci wodno-kanalizacyjnej. Poszkodowany sam zgłosił się na policję jeszcze tego samego dnia.

Dopiero po czterech latach sąd zdecydował- Rafał O. zostaje skazany. Informację tę potwierdziła w rozmowie z Plejadą Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Sąd zdecydował o karze 6 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 20 godzin miesięcznie. Dodatkowo pokrzywdzony ma otrzymać kwotę 500 złotych tytułem zadośćuczynienia, a winnego częściowo obciążono kosztami postępowania.

Póki co prokuratura nie złożyła apelacji w sprawie, uznając orzeczenie za słuszne. Jak dodaje portal, już po całym zdarzeniu oskarżony przyznał się do winy, licząc na ugodę. Proces trwał od września 2018 roku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c