Szalony weekend z ekipą? Złote Tarasy rozdają wyjazdy i bilety na bungee – Zgarnij swoją szansę teraz!

Centrum handlowe Złote Tarasy organizuje wyjątkowy konkurs! Do wygrania są 3 główne nagrody – wyjazd do Gdańska dla 4 osób oraz vouchery na skoki na bungee dla każdej zwycięskiej ekipy. Dodatkowo, wyróżnione prace zostaną nagrodzone biletami do Energylandii. Wszystkie nagrody są w formie voucherów od „Wyjątkowy Prezent”. To niepowtarzalna okazja, aby przeżyć niezapomnianą przygodę ze swoimi znajomymi!

Fot. Materiały prasowe

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nagrać kreatywny filmik ze swoją paczką, w którym uczestnicy opowiedzą, dlaczego to właśnie oni powinni wygrać ten wyjątkowy wyjazd do Gdańska i skoki na bungee. Nagranie należy przesłać na adres e-mail: [email protected].

Zasady konkursu są proste. Po pierwsze, należy zebrać swoją ekipę i nagrać wspólnie filmik. Możecie też zmontować zabawny materiał z materiałów ze wspólnych przygód, które macie już w swoich telefonach!

W nagraniu trzeba przekonać jury, dlaczego to właśnie ta grupa powinna zostać zwycięzcą. Na koniec, gotowy materiał należy wysłać na wskazany adres e-mail.

Autorzy trzech najbardziej kreatywnych i przekonujących filmów zostaną nagrodzeni wyjazdem do Gdańska dla 4-osobowej ekipy oraz voucherami na skoki na bungee. Dodatkowo, kolejne trzy wyróżnione nagrania otrzymają bilety do Energylandii, również dla 4 osób.

Konkurs organizowany przez Złote Tarasy to świetna okazja, aby wykazać się kreatywnością i zgarnąć atrakcyjne nagrody. Wyjazd do Gdańska to doskonała propozycja na spędzenie czasu z przyjaciółmi, a skok na bungee z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. Dla tych, którym nie uda się zdobyć głównej nagrody, bilety do Energylandii również zapewnią moc atrakcji.

Warto zaznaczyć, że nagranie filmiku konkursowego może być nie tylko drogą do wygrania nagrody, ale także okazją do wspólnego spędzenia czasu i zacieśnienia więzi z przyjaciółmi. Wspólne wymyślanie koncepcji, nagrywanie i montaż filmu z pewnością dostarczą uczestnikom wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wspomnień.

Konkurs trwa od 28 maja do 25 czerwca, a szczegóły znajdziecie tutaj: https://tiny.pl/d5q9w.

Nie ma na co czekać – zbierz swoich przyjaciół, nagraj filmik i powalcz o niezapomnianą przygodę! Konkurs organizowany przez Złote Tarasy to szansa, która może się już nie powtórzyć. Wyjątkowe nagrody i możliwość przeżycia czegoś niesamowitego z najbliższymi przyjaciółmi – to wszystko czeka na uczestników. Powodzenia!

Płatna promocja we współpracy z Centrum Handlowym Złote Tarasy.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]