Szkoła podstawowa na Gocławiu nr 279 włącza się w akcję dla chorej Inez! Brawo!

Piękny gest ze strony szkoły. Placówka odpowiedziała na nasz apel i wystawiła specjalną skrzynkę pocztową! Dziękujemy Wam za wrażliwość i chęć pomocy, za świetny przykład empatii dla Waszych uczniów. Może czytają nas nauczyciele z innych szkół i chcieliby dołączyć do akcji. O akcji przeczytacie tu: https://warszawawpigulce.pl/zrobmy-urodzinowa-niespodzianke-dla-dziewczynki-chorej-na-raka-potrzebne-kartki-i-dobra-energia/

Fot. Warszawa w Pigułce/Ewa Pląsek

„Szanowni Państwo! Nasza szkoła przyłącza się do akcji KARTKA URODZINOWA DLA CHOREJ DZIEWCZYNKI!

Za 4 dni swoje urodziny obchodzi pewna Wojowniczka. Walczy od 2014 roku z osteosarcoma. Ale mimo, że choroba jest, nie odbiera Wojowniczce tego, co ja pasjonuje i co kocha. 17 listopada skończy 14 lat. A 20 listopada przejdzie kolejną już operację usunięcia zmiany na płucku.

Jej pasja są konie, ale jako nastolatka lubi tez fajne ramki na zdjęcia, których ma mnóstwo, a chorobę koloruje makijażem, który traktuje jako odskocznię od codzienności z osteosarcoma. Karteczka z serdecznymi życzeniami tez na pewno wywoła uśmiech i radość.

Kartki WYKONANE PRZEZ UCZNIÓW , RODZICÓW zbieram do najbliższego piatku 16 listopada . Specjalnie przygotowane pudełko będzie czekało w bibliotece szkolnej.

Wierzę, że jest w WAS moc….i dacie radę :)” – brzmi treść wiadomości, jaką otrzymali rodzice. 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.