Zróbmy urodzinową niespodziankę dla dziewczynki chorej na raka! Potrzebne kartki i dobra energia!

Pamiętacie naszą akcję z Amelką z zeszłego roku? https://warszawawpigulce.pl/tak-wygladaly-urodziny-amelki-czytajac-listy-plakalysmy-wideo/?fbclid=IwAR2Xm6sWR-epxGtFjr1_30o39L9bgy0QeShHnGPAtNPfCTMRR5PlJnJwx3w Wasze serce i dobra energia zdziałały cuda i dziewczynka pokonała nowotwór! W tym roku walczy inna dziewczynka. Chcemy zrobić dla Niej urodzinową niespodziankę!

Fot. Ewa Pląsek


„Słuchajcie. Jest akcja! A 10 dni swoje urodziny obchodzi pewna Wojowniczka. Walczy od 2014 roku z osteosarcoma. Ale mimo, że choroba jest, nie odbiera Wojowniczce tego, co ja pasjonuje i co kocha. 17 listopada skończy 14 lat. A 20 listopada przejdzie kolejną już operację usunięcia zmiany na płucku.
Jej pasja są konie, ale jako nastolatka lubi tez fajne ramki na zdjęcia, których ma mnóstwo, a chorobę koloruje makijażem, który traktuje jako odskocznię od codzienności z osteosarcoma. Karteczka z serdecznymi życzeniami tez na pewno wywoła uśmiech i radość.
Przed rokiem zrobiliśmy wielka niespodziankę Amelce. Może uda mi się Was namówić na powtórzenie tej akcji dla Inez?” – pisze Ewa Pląsek, która była inicjatorem akcji dla Amelki, a z którą od lat pomagamy chorym dzieciom na wielu płaszczyznach.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c