Szok! Matka znęcała się nad psem na oczach swoich dzieci! [WIDEO 18+]

To, co działo się na warszawskim Ursynowie nie mieści się w głowie. Matka na oczach własnych dzieci robiła wszystko, czego nie powinno się uczyć swoich pociech – znęcanie, brak empatii, agresja. To krzywda nie tylko dla zwierzęcia, ale także dla dzieci.


„To była najbardziej wyczerpująca psychicznie interwencja w historii naszego inspektoratu…
Inspektorzy, którzy byli obecni na miejscu, przez kilka dni nie mogli uwierzyć, że matka zgotowała psu i dzieciom takie piekło. Matka notorycznie znęcała się nad psem, tłumacząc, że kompletnie sobie z nim nie radzi. Pies zamykany był w domu w ciasnej klatce, znęcano się nad nim fizycznie i psychicznie. Gdyby nie nagranie, które otrzymaliśmy drogą e-mail, koszmar psa trwałby latami. Nedi – roczna suczka w typie ma amstaffa ma bardzo łagodne usposobienie. Jest bardzo spokojna i łagodna, stąd nie jesteśmy w stanie zrozumieć, dlaczego właścicielka regularnie się nad nią znęcała.
Została odebrana na zrzeczenie o które bardzo walczyliśmy. Jesteśmy w trakcie składania zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa, jak również zawiadomiony zostanie MOPS, aby zmonitorował sytuację rodzinną. Nedi przebywa aktualnie w domu tymczasowym, natomiast szukamy jej domu stałego.
Kontakt w sprawie adopcji: 723-300-200.” – pisze OTOZ Animals Inspektorat Warszawa.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c