Szpital Praski: „SZPITAL WĘZŁOWY – Informacja z pola walki 20 stycznia 2021”

„Zgodnie z otrzymanymi informacjami zamawiamy na przyszły tydzień 560 szczepionek do podawania od 25 stycznia drugiej dawki (osobom zaszczepionym w naszym Szpitalu w tygodniu 4-9.01) oraz 30 szt dla zapisanych do naszego punktu Pacjentów 80+.” – pisze Szpital Praski w Warszawie.

„W ten sposób rozpoczynamy podawanie drugiej dawki medykom (o ile dostawa w poniedziałek przyjedzie).
W kolejnych dniach – aż do 19 lutego – będziemy (o ile będziemy dostawać dawki) szczepić osoby, które w naszym szpitalu otrzymały pierwszą dawkę. Na początku każdego tygodnia będziemy zamieszczać informacje o otrzymaniu (bądź nie, ale mamy nadzieję, że tak) odpowiedniej liczby dawek szczepionek.
Na podanie drugiej dawki nie będą wysyłane osobne zaproszenia. Osoby, które pierwszą dawkę otrzymały w Szpitalu Praskim zgłaszają się w dniu wyznaczonym na podanie drugiej dawki (zapisana na certyfikacie szczepienia) o tej samej godzinie jaka wyznaczona była na podanie pierwszej dawki. Wstęp na teren szpitala po okazaniu żołnierzowi przy wejściu certyfikatu szczepienia.
Osoby, które czekają na wyznaczenie I dawki szczepienia w grupie „zero” będziemy zapraszać po 22 lutego 2021 roku.” – czytamy we wpisie.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c