Szukają 3-latka. Odjechał z domu na rowerku. 200 funkcjonariuszy, wojsko i śmigłowiec

Policjanci poszukują 3-letniego chłopca, mieszkańca miejscowości Piece w gminie Kaliska, który zaginął dzisiaj po południu. Chłopiec odjechał z miejsca zamieszkania na swoim rowerku. Trwają poszukiwania, w których uczestniczą policjanci, strażacy, WOT. Planowane jest także użycie śmigłowca i drona z kamerą termowizyjną.

Fot. Policja

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują Kordiana Sobczak, mieszkańca miejscowości Piece w gminie Kaliska. 3-latek ostatni raz widziany był około godziny 15:00 w Piecach na ulicy Zachodniej, skąd odjechał na swoim rowerku w kolorze białym z turkusowymi elementami.

Rysopis: wiek 3 lata, blond włosy, ubrany w siwą bluzę z kapturem i postacią Myszki Miki, pomarańczowe spodnie w trójkąty oraz buty z postacią strażaka Sama.

Obecnie w poszukiwaniach uczestniczy już ponad 200 funkcjonariuszy policji i straży pożarnej, do poszukiwań wykorzystana zostanie również grupa poszukiwawcza PCK, strażacy z Gdańska, helikopter oraz dron z kamerą termowizyjną, WOT również zgłosił gotowość.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w, proszone są o kontakt z dyżurnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 4774 27 222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected].


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c