Szukają jej od kilku miesięcy. 15-latka zaginęła bez śladu

Policjanci od kilku miesięcy prowadzą szereg działań poszukiwawczych za 15-letnia Gabrielą Zawadzką. Mieszkająca na stałe na terenie warszawskiego Mokotowa nastolatka, po opuszczeniu ośrodka na terenie Gdańska, w którym przebywała nie nawiązała kontaktu z rodziną ani innymi bliskimi osobami. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z policjantami.

Zaginiona Gabriela Zawadzka ma 155 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma ok. 50 kg wagi, długie brązowe włosy, brązowe oczy i niewielką bliznę na policzku pod prawym okiem.

W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę, czarne spodnie i bluzę, miała przy sobie dużą torebkę z paskiem na ramię.

Każdy, kto posiada jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionej lub widział ją w ostatnim czasie, proszony są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym mokotowskiej Policji pod numerami telefonów 47 72 39250 lub 47 72 392 52 lub najbliższą jednostką Policji pod nr 112.
Informacje można również przekazywać na adres: [email protected]

Autor: podkom. Robert Koniuszy


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c