Szybki ratunek dla noworocznego budżetu

Artykuł sponsorowany

Poszukując sposobów na szybkie pożyczenie środków z pewnością natrafimy na oferty pozabankowych firm pożyczkowych. Będąc w nagłej potrzebie najbardziej zależy nam na błyskawicznym oraz przede wszystkim pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Na Pozyczkaportal.pl możemy znaleźć porady, dzięki którym zwiększymy swoje szanse na uzyskanie internetowej pożyczki ratalnej.

Fot. pozyczkaportal.pl

Fot. pozyczkaportal.pl

Po pierwsze: Sprawdź najatrakcyjniejsze oferty pożyczek

Rynek kredytów gotówkowych, pożyczek ratalnych, a także krótkoterminowych chwilówek oferuje klientom coraz korzystniejsze rozwiązania. Obecnie wiele firm umożliwia konsumentom wzięcie pierwszej pożyczki za darmo. Zanim jednak zapadnie decyzja o zaciągnięciu pożyczki warto zwrócić uwagę na aktualny ranking pożyczek ratalnych, co znacznie ułatwi nam wybór najkorzystniejszej oferty.

Po drugie: Wybierz pożyczkę z dłuższym okresem spłaty

Wybierając pożyczkę online starajmy się tak dobrać okres spłaty, aby wysokość miesięcznej raty była dostosowana do naszych możliwości finansowych. Firmom pożyczkowym zależy na terminowości spłat rat pożyczki, właśnie dlatego znacznie częściej pozytywnie rozpatrywane są te wnioski, w których wybierany jest dłuższy okres spłaty. Wydłużony okres spłaty pożyczki obniży wysokość miesięcznej raty, co w perspektywie miesięcy, w których ją spłacamy może okazać się sporą ulgą dla naszego domowego budżetu.

Po trzecie: Poprawnie wypełnij wniosek

Wpisując dane do wniosku bądźmy bardzo dokładni. Wniosek wypełniajmy starannie i zgodnie z prawdą. Nawet jeśli jesteśmy przekonani o tym, że pamiętamy swój numer PESEL warto wziąć do ręki dowód osobisty i sprawdzić, czy nigdzie się nie pomyliliśmy. Wystarczy drobny błąd, żeby wniosek został odrzucony. Sprawdźmy również, czy do naszego formularza nie wkradła się żadna tzw. literówka.

Po czwarte: Pamiętaj o podaniu adresu zamieszkania

Jeśli nasz adres zamieszkania różni się od adresu zameldowania pamiętajmy, że należy podać tę informację we wniosku. Po wydaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej, większość firm przesyła do nas  umowę w formie papierowej za  pośrednictwem kuriera. W przypadku, gdy pracownik firmy kurierskiej nie zastanie nas pod podanym adresem, umowa wróci do firmy, co w efekcie końcowym doprowadzi do nie udzielenia nam pożyczki.

Decyzje finansowe powinniśmy podejmować rozważnie, aby nie wpaść w długi, których nie będziemy w stanie spłacić. Na początku dokładnie przeczytajmy umowę pożyczkową przed jej podpisaniem, jeśli wszystkie zapisy są zrozumiałe oraz nie budzą zastrzeżeń można przystąpić do wypełnienia wniosku. Pożyczki pozabankowe mogą okazać się idealnym sposobem na sfinansowanie rodzinnych ferii zimowych, czy spełnieniem noworocznych planów, pod warunkiem, że odpowiednio dostosujemy ich parametry do swojego budżetu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.