Ta branża od dziś znów czynna! Wielu na to czekało!

Od dziś, między innymi na Mazowszu,  ponownie można skorzystać z usług fryzjerów i kosmetyczek. Jak się okazuje, Polacy nie mogli się doczekać otwarcia swoich ulubionych salonów i w większości punktów nie ma już miejsc. 

Fot. Pixabay

W związku z trzecią falą pandemii koronawirusa rząd zdecydował o zamknięciu branży beauty na miesiąc. Od dziś w 11 spośród 16 województw w kraju, salony fryzjerskie i kosmetyczne znów będą czynne. Salony otworzyły się między innymi w województwie mazowieckim.

Wszystko jednak odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. W salonach może przebywać jedynie obsługa i klienci. Dodatkowo, należy pamiętać o utrzymaniu 1,5 metrowego dystansu od drugiej osoby  i konieczności posiadania maseczki ochronnej.

To jednak nie zraziło klientów, którzy już od kiedy dowiedzieli się o otwarciu salonów w swojej okolicy, masowo umawiają się na wizyty. W mediach społecznościowych można było też obserwować chęci skorzystania z usług wcześniej, pomimo zakazu, jednak większość miejsc nie decydowała się na takie kroki. Teraz, kiedy jest to już znów w pełni legalne, od samego rana salony nie mogą narzekać na brak klientów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c