Ta metoda nauki angielskiego dopasowuje się do Twojego mózgu! Teraz skorzystają z niej także dzieci

Metoda Colina Rose to metoda nauki angielskiego, której daleko do standardowej nauki. Dzięki niej kursanci rozmawiają po angielsku już od pierwszych zajęć, nawet jeśli sami są tym faktem zdziwieni. Wszystko za sprawą dostosowania kursu do indywidualnych predyspozycji i typu inteligencji.

Fot. Materiały prasowe

 

Fot. Materiały prasowe

To właśnie odpowiednie podejście uruchamia w mózgu mechanizmy naturalnej nauki – takie same, jakie działają, gdy małe dzieci uczą się swojego języka ojczystego. W ten sposób specjaliści z Instytutu Colina Rose sprawiają, że kursanci swobodnie komunikują się po angielsku nawet po pół roku nauki.  Jak to możliwe?

Wszystkie zmysły na pokład

Na początek uczestnicy wypełniają test inteligencji wielorakich. Z niego dowiadują się, jakie metody nauki preferuje ich mózg. Niektórzy będą uczyć się szybciej czytając tekst, inni słuchając muzyki, a jeszcze inni poprzez ruch.

Fot. Materiały prasowe

To właśnie odróżnia metodę Colina Rose od standardowego nauczania języka angielskiego: zaangażowanie wszystkich zmysłów. Dzięki niemu kursanci mają możliwość „zanurzyć” się w języku tak, jak osoby mieszkające na co dzień za granicą.

Także używane na zajęciach słownictwo to praktyczny język. Podczas gdy podręczniki przyzwyczaiły nas do mnóstwa nieprzydatnych zwrotów i sztucznych dialogów, metoda Colina Rose kładzie nacisk na wyrażenia, które rzeczywiście przydadzą się np. na wakacjach lub podczas rozmowy z nowymi znajomymi. W końcu chodzi o to, by móc używać języka w sposób swobodny!

Rozwiązanie dla zabieganych

Co ciekawe, podopieczni Szybki Angielski nie muszą zjawiać się na zajęciach codziennie. Zajęcia stacjonarne odbywają się tylko raz w tygodniu, a pozostałą pracę kursanci wykonują na platformie online pod bacznym okiem osobistego trenera językowego. Zadania mogą wypełniać tam, gdzie najbardziej im odpowiada: w domu lub np. w podróży.

Fot. Materiały prasowe

Aktualnie jedynym miejscem, gdzie w Warszawie można skorzystać z innowacyjnego kursu, jest siedziba firmy Szybki Angielski na ul. Koszykowej 8. Placówka uruchomiła także pierwsze w historii zapisy na kurs Szybki Angielski Teens dla dzieci w wieku 10-14 lat. Jedno jest pewne – tę metodę warto przetestować na własnym… mózgu.

O Szybki Angielski

www.szybkiangielski.pl

tel. 692-411-335

[email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c