Tadeusz Cymański po operacji. Zdradził, jak się czuje!

Kilka tygodni temu poseł Tadeusz Cymański przekazał, że zmaga się z chorobą nowotworową. Jak się okazuje, jest już po pierwszej operacji wycięcia mięsaka. W rozmowie z „Super Expressem” opowiedział, jak się czuje.

Autorstwa Adrian Grycuk – Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=48175301

Kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że Tadeusz Cymański zmaga się z chorobą nowotworową. Przyznał wtedy w rozmowie z „Rzeczpospolitą”, że boi się o swoje zdrowie i nie chce umierać. Poinformował także, że czeka na termin operacji.

Pierwotnie operacja miała odbyć się na początku kwietnia, jednak ze względu na pandemię COVID-19, została przesunięta. Jak się jednak okazało, poseł jest już po zabiegu. W rozmowie z „Super Expressem” przekazał trwał on kilka godzin i zakończył się powodzeniem. Polityk dodał, że nawet już wrócił do pracy zdalnej i nie krył wzruszenia, że wszystko się udało.

„Nie mogę jeszcze dobrze jeść, muszę stosować płynną dietę, mam jeszcze bolesność, ale to wszystko przejdzie. Zobaczymy, co będzie dalej. Nie chcę mówić o szczegółach, bo pojawiają się głosy, że to temat tabu”

-dodał. Zaapelował także do wszystkich Polaków, aby robili badania profilaktyczne. W jego przypadku to dzięki nim wykryto chorobę i można było szybko działać.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c