Tajemnicza Warszawa w obiektywie Ewy Klimek

Co jakiś czas czytelnicy i czytelniczki podsyłają nam prawdziwe perełki, często owoce swoje długiej pracy. Tak jest i tym razem. Pani Ewa Klimek – z zawodu Fotograf – przekazała nam kilka zdjęć Warszawy ze swojego bloga.

Można powiedzieć, że jest tajemniczo i magicznie. Większość fotografii została wykonana na Pradze w ubiegłym roku. Zdjęcia zostały jednak wykonane w taki sposób, że jako żywo przypominają te powojenne. Jak można przeczytać na blogu autorki: „Fotografuję, bo lubię czasem uciec w zupełnie inny świat | zachwycają mnie rzeczy małe, ciche, niepozorne | wędruję, zazwyczaj bocznymi drogami | szukam miejsc, sytuacji, chwil … a w nich – ciszy całkowitego spokoju | marzę o podróżach – dalekich i całkiem bliskich – bo wszystko, co ważne zaczyna się od oczekiwania…”

Więcej zdjęć – nie tylko Warszawy – znajdziecie zarówno na profilu, jak i blogu fotografki.

[gallery_bank type=”images” format=”thumbnail” title=”true” desc=”false” responsive=”true” animation_effect=”bounce” album_title=”false” album_id=”63″]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.